#AUDICTED


Audictus to więcej niż słuchawki! Sprawdź co u nas słychać!


Pokaż nam swoje pozytywne uzależnienia.
Poznaj naszą społeczność i dołącz do nas!

4 marca 2019

Audictus Mover: koniec wymówek, jazda na trening!

Ciągle wymyślasz wymówki, byle tylko nie pójść na trening? Jedną z nich jest brak odpowiedniej torby na odzież sportową? Spieszymy więc z pomocą! Dzięki Mover zawsze będziesz gotowy na kolejne wyzwanie!
19 lutego 2019

Dookoła Zielonej Góry z Audictus

Tylko kilkanaście dni pozostało do piątej edycji jednej z najciekawszych imprez biegów typu ultra w Polsce: zielonogórskiego ultramaratonu Nowe Granice.
29 stycznia 2019

Audictus wspiera Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Podzielamy miłość organizatorów Śladami Marzeń do podróżowania; nic, więc dziwnego, iż włączyliśmy się aktywnie w 7. edycję tej niezwykłej imprezy.
17 stycznia 2019

Mobility Trends 2018 Słuchawki Winner jako sportowy gadżet roku.

Do naszej rodziny słuchawek dołączył model Winner. Elastyczna i mocna konstrukcja, skórzane wykończenie i bateria pozwalająca nawet na 10 godzin pracy, to najważniejsze cechy naszego nowego modelu.
7 stycznia 2019

BIEGAJ I ZWYCIĘŻAJ Z AUDICTUS!

Choć słuchawki Audictus przeznaczone są dla każdego, kto chce posłuchać muzyki w dobrej jakości, szczególnie bliskie są nam osoby prowadzące aktywny tryb życia.
28 grudnia 2018

DEBIUT-MARZENIE DLA AUDICTUS WINNER!

To była jedna z najbardziej udanych premier 2018 roku – słuchawki Audictus Winner nie tylko przypadły do gustu recenzentom, ale przede wszystkim trafiły do wielu zadowolonych użytkowników.
20 grudnia 2018

SŁUCHAWKI WINNER DOCENIONE PRZEZ BENCHMARK

Do naszej rodziny słuchawek dołączył model Winner. Elastyczna i mocna konstrukcja, skórzane wykończenie i bateria pozwalająca nawet na 10 godzin pracy, to najważniejsze cechy naszego nowego modelu.
18 grudnia 2018

ZWYCIĘSTWO! AUDIOFANATYK REKOMENDUJE WINNER

Werdykt mógł być tylko jeden: Winner to idealny wybór dla każdego, kto za atrakcyjną cenę szuka stylowych, praktycznych i przyjemnie brzmiących słuchawek, za równo do codziennego słuchania jak i jako towarzysza treningów i podróży.
19 listopada 2018

PIERWSZY ROK JUŻ ZA NAMI

Kiedy nasz marka debiutowała w październiku 2017, mieliśmy w sobie odrobinę niepewności, sporo adrenaliny, kilka oczekiwań i cały worek pomysłów i marzeń. Pierwszy rok minął nam jak niezapomniane wakacje, które ledwie się zaczynają, a już siedzisz w samolocie powrotnym.
Zastanawiasz się co nowego przygotowaliśmy?

Dołącz do naszej społeczności!