#AUDICTED


Audictus to więcej niż słuchawki! Sprawdź co u nas słychać!


Pokaż nam swoje pozytywne uzależnienia.
Poznaj naszą społeczność i dołącz do nas!

20 kwietnia 2018

Sprawdź, czy możesz zwiększyć skuteczność treningu o 15%?

Wystarczy, że dodasz jeden mały szczegół do swoich codziennych treningów, a nie dość, że zwiększysz swoją wydajność to jeszcze zyskasz motywację o jakiej Ci się nie śniło!
17 kwietnia 2018

Audictus szturmem zdobywa Allegro

Na popularnym portalu aukcyjnym ostatnimi czasy pojawiły się recenzje aż pięciu modeli słuchawek marki Audictus: Explorer, Creator, Achiever, Adrenaline i Endorphine. Jak recenzent ocenił nasze urządzenia?
2 kwietnia 2018

WIOSENNE RYTMY Z AUDICTUS

Kup słuchawki i zgarnij Spotify premium w prezencie
15 lutego 2018

Audicted to Premium

Planujesz zakup naszych słuchawek? To świetnie! Teraz kupując je na www.komputronik.pl zgarniesz dodatkowo kod do Spotify Premium na 30 dni. Nie zwlekaj i zapoznaj się ze szczegółami promocji.
14 lutego 2018

#AUDICTED TO LOVE

Dziś Walentynki – dla niektórych popkulturowe święto, symbol konsumpcjonizmu, dla innych idealny pretekst do miłosnych wyznań. Uniesienia serca od zawsze były inspiracją dla twórców. Nie sposób zliczyć ile powstało piosenek o miłości. Muzyka i miłość są ze sobą nierozerwalnie związane. Z okazji Walentynek na naszym facebookowym profilu zorganizowaliśmy dla was konkurs #AUDICTEDTOLOVE.
13 lutego 2018

Przesuwamy granicę

Muzyka może być idealnym towarzyszem w trakcie podróży czy biegu, nie tylko klasy ultra. Sprawdź ofertę naszych słuchawek dedykowanych ludziom aktywnym!
7 lutego 2018

Rekomendacja od Audiofanatyka

To już trzeci model słuchawek Audictus testowany przez Niezależny Blog Słuchawkowy Audiofanatyk. Czy i tym razem słuchawki Audictus sprostają wymaganiom specjalisty w dziedzinie audio – Jakuba Łopatko? Przeczytajcie podsumowanie recenzji i przekonajcie się sami.
5 lutego 2018

Słuchawki Explorer na portalu Kropka.Audio

Słuchawki marki Audictus bronią się zarówno jeśli chodzi o wygląd, jakość wykonania i dźwięku, jak i cenę. Dlatego chętnie podejmujemy współpracę z niezależnymi blogerami, by ci mieli okazję do uczciwego zrecenzowania naszych produktów. Wierzymy, że dobry sprzęt obroni się sam, a test na blogu Stereo i Kolorowo tylko utwierdza nas w przekonaniu, że mamy rację.
1 lutego 2018

Botaniczna przygoda Audictus

W Audictus stawiamy na interakcję, dlatego od samego początku naszej przygody, chcemy jak najczęściej być blisko naszych użytkowników. Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów. Jednym z nich jest udział w imprezach sportowych, nie koniecznie rangi mistrzowskiej, ale takich gdzie ludzie pełni pasji, mają okazje nie tylko rywalizować z samym sobą i innymi, ale również spędzić czas inaczej niż zwykle.
Zastanawiasz się co nowego przygotowaliśmy?

Dołącz do naszej społeczności!