#AUDICTED


Audictus to więcej niż słuchawki! Sprawdź co u nas słychać!


Pokaż nam swoje pozytywne uzależnienia.
Poznaj naszą społeczność i dołącz do nas!

3 sierpnia 2018

POCZUJ SIŁĘ AUDICTUS DYNAMO

Słuchanie muzyki na słuchawkach jest przyjemne, pozwala pozostać sam na sam ze swoimi myślami. Jednak są utwory, którymi po prostu musisz podzielić się z przyjaciółmi. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się nowy głośnik Audictus Dynamo.
1 sierpnia 2018

LETNIE RYTMY Z AUDICTUS

Kup słuchawki i zgarnij Spotify premium w prezencie
23 lipca 2018

PASJA ODNALEZIONA ZA LINIĄ METY

Wystarczy, że dodasz jeden mały szczegół do swoich codziennych treningów, a nie dość, że zwiększysz swoją wydajność to jeszcze zyskasz motywację o jakiej Ci się nie śniło!
20 kwietnia 2018

Sprawdź, czy możesz zwiększyć skuteczność treningu o 15%?

Wystarczy, że dodasz jeden mały szczegół do swoich codziennych treningów, a nie dość, że zwiększysz swoją wydajność to jeszcze zyskasz motywację o jakiej Ci się nie śniło!
17 kwietnia 2018

Audictus szturmem zdobywa Allegro

Na popularnym portalu aukcyjnym ostatnimi czasy pojawiły się recenzje aż pięciu modeli słuchawek marki Audictus: Explorer, Creator, Achiever, Adrenaline i Endorphine. Jak recenzent ocenił nasze urządzenia?
2 kwietnia 2018

WIOSENNE RYTMY Z AUDICTUS

Kup słuchawki i zgarnij Spotify premium w prezencie
15 lutego 2018

Audicted to Premium

Planujesz zakup naszych słuchawek? To świetnie! Teraz kupując je na www.komputronik.pl zgarniesz dodatkowo kod do Spotify Premium na 30 dni. Nie zwlekaj i zapoznaj się ze szczegółami promocji.
14 lutego 2018

#AUDICTED TO LOVE

Dziś Walentynki – dla niektórych popkulturowe święto, symbol konsumpcjonizmu, dla innych idealny pretekst do miłosnych wyznań. Uniesienia serca od zawsze były inspiracją dla twórców. Nie sposób zliczyć ile powstało piosenek o miłości. Muzyka i miłość są ze sobą nierozerwalnie związane. Z okazji Walentynek na naszym facebookowym profilu zorganizowaliśmy dla was konkurs #AUDICTEDTOLOVE.
13 lutego 2018

Przesuwamy granicę

Muzyka może być idealnym towarzyszem w trakcie podróży czy biegu, nie tylko klasy ultra. Sprawdź ofertę naszych słuchawek dedykowanych ludziom aktywnym!
Zastanawiasz się co nowego przygotowaliśmy?

Dołącz do naszej społeczności!