Audictus złotym sponsorem GOLD CONTEST 2020

Audictus w Plebiscycie Mobility Trends 2019
4 lutego 2020
Audictus Conqueror możliwości tych słuchawek Cię zadziwią.
20 lipca 2020

AUDICTUS ZŁOTYM SPONSOREM GOLD CONTEST 2020

W zeszły weekend 7-8 marca 2020 odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca w MOSIR w Zabrzu – Gold Contest 2020. Marka Audicuts miała przyjemność zostać złotym sponsorem tego corocznego, dużego wydarzenia w świecie polskiego tańca.

Organizatorzy czyli osoby pracujące na co dzień w Studio Tańca LET’S DANCE zadbali o rewelacyjną atmosferę, która przepełniona była zdrową rywalizacją w wielu kategoriach wiekowych oraz rodzajach tańca. Województwo Śląskie przyciągnęło rzeszę roztańczonych i utalentowanych ludzi, którzy nie tylko walczyli o chwałę i pamiątkowe puchary, ale również o nagrody pieniężne, ponieważ za pierwsze miejsce przyznawane było 500 złotych dla zwycięskiej ekipy.

Widzowie mieli więc okazję zobaczyć najlepsze choreografie w Polsce i cieszyć się wysokiej klasy widowiskiem, które odbywało się pod patronatem prezydentów Zabrza i Gliwic.

Jesteśmy dumni, że jako marka Audictus możemy brać udział w spełnianiu marzeń wielu osób i dążeniu do osiągniecia wyznaczonych celów poprzez wspieranie wielkich wydarzeń tanecznych jak Ogólnopolski Turniej Tańca GOLD CONTEST.