Audictus wspiera Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Mobility Trends 2018 Słuchawki Winner jako sportowy gadżet roku.
17 stycznia 2019
Dookoła Zielonej Góry z Audictus
19 lutego 2019

Podzielamy miłość organizatorów Śladami Marzeń do podróżowania; nic, więc dziwnego, iż włączyliśmy się aktywnie w 7. edycję tej niezwykłej imprezy.

Przez trzy dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się liczne prelekcje i warsztaty z podróżnikami. Prelegentów powinien mobilizować fakt, iż festiwal będzie mieć formę konkursu; słuchacze mogą, więc liczyć na porywające prezentacje! Co więcej, zwiedzający będą mieli także okazję odwiedzić stoiska tematyczne, związane z podróżami po Polsce i świecie. Kto odwiedzi w tych dniach MTP, nie powinien narzekać na nudę!

WIELKA SZANSA

Najważniejszym celem festiwalu jest zachęcanie do realizowania własnych marzeń podróżniczych. Bardziej doświadczeni globtroterzy będą nie tylko uczyć i udzielać cennych rad, ale przede wszystkim inspirować do wyruszenia na własną wędrówkę. Impreza pozwoli także młodym podróżnikom podzielić się pierwszymi doświadczeniami i poczuć pewniej w roli gawędziarza, zarażającego innych swoją pasją.

WSPÓLNY CEL

Doskonale rozumiemy potrzebę spełniania marzeń. Celem Audictus jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości słuchawek, ale również inspirowanie do prowadzenia aktywnego życia; w tym rzecz jasna do podróżowania. Nawet nazwy niektórych spośród naszych modeli bezpośrednio nawiązują do tej idei: Explorer to po polsku Poszukiwacz, a Dreamer to Marzyciel. Chcąc wesprzeć zapaleńców organizujących Śladami Marzeń, postanowiliśmy ufundować część nagród zarówno dla prelegentów, jak i uczestników festiwalu.

DO ZOBACZENIA!

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbędzie się w dniach 1-3.02. Warto przy tym wspomnieć, iż równolegle do imprezy toczyć się będą Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2019.