Recenzja od Stereo i Kolorowo

Rekomendacja od Benchmark
3 stycznia 2018
Rekomendacja od Gamedot
17 stycznia 2018

Słuchawki marki Audictus bronią się zarówno jeśli chodzi o wygląd, jakość wykonania i dźwięku, jak i cenę. Dlatego chętnie podejmujemy współpracę z niezależnymi blogerami, by ci mieli okazję do uczciwego zrecenzowania naszych produktów. Wierzymy, że dobry sprzęt obroni się sam, a test na blogu Stereo i Kolorowo tylko utwierdza nas w przekonaniu, że mamy rację.

OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

Dlaczego słuchawki Achiever tak bardzo przypadły do gustu testerowi? Choć kosztują zaledwie 199 PLN, ich jakość wykonania, bogactwo akcesoriów, jak i samo opakowanie zdają się mówić zupełnie coś innego. Recenzent bez chwili wahania ocenił, iż zarówno Achiever, jak i inne słuchawki marki Audictus, prezentują poziom znacznie wyższy niż ich cena! Można by rzec, że to była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia.

USŁYSZ MUZYKĘ… I NIC WIĘCEJ

Pierwsze, pozytywne wrażenie wcale nie jest mylące. Achiever nie tylko prezentują się solidnie, ale okazały się przy tym lekkie i niezwykle wygodne. Recenzent chwali fakt, że słuchawki po założeniu nie uwierają, a grube pady przy przetwornikach idealnie dopasowują się do kształtu małżowin usznych. Co warte podkreślenia, wspomniane pady bardzo dobrze tłumią odgłosy zewnętrzne.

UCZTA DLA USZU

Słuchawki nie zawodzą też w tym, co najważniejsze, a chodzi tu rzecz jasna o jakość brzmienia. Autor recenzji wspomina o mięsistym, skondensowanym dźwięku, mocnych i żywych niskich tonach czy wyraźnej i dosadnej średnicy.

Komplementów kierowanych pod adresem naszych słuchawek jest znacznie więcej, dlatego zachęcamy do przeczytania całej na stronie: www.stereoikolorowo.blogspot.com.