WRACAJ SILNIEJSZY I ZWYCIĘŻAJ!

STREFA CHILLOUT Z AUDICTUS NA POZNAŃSKA PIWNA MILA #4
8 września 2018
PIERWSZY ROK JUŻ ZA NAMI
19 listopada 2018

WRACAJ SILNIEJSZY I ZWYCIĘŻAJ! NOWE SŁUCHAWKI WINNER.

Do naszej rodziny słuchawek dołączył model Winner. Elastyczna i mocna konstrukcja, skórzane wykończenie i bateria pozwalająca nawet na 10 godzin pracy, to najważniejsze cechy naszego nowego modelu.

NA MIASTO I NA TRENING

Winnery dołączają do naszej serii City Soul, ale ich funkcjonalność zostanie doceniona również przez mobilnych, aktywnych ludzi i sprawdzi się nie tylko „na mieście”, ale również na nie jednym treningu czy zawodach. Słuchawki wykorzystują system łączności bezprzewodowej Bluetooth 4.2, Ale dzięki zamontowaniu wejścia AUX – można ich używać jak klasycznych słuchawek na kablu. W zestawie ze słuchawkami oprócz stylowego woreczka, otrzymacie zresztą solidny 2,5 metrowy kabel. Teraz sami zdecydujecie czy potrzebujecie słuchawek bezprzewodowych czy też klasycznego rozwiązania.

DŁUGIE CHWILE Z ULUBIONĄ MUZYKĄ

W słuchawkach zastosowaliśmy mocny akumulator o pojemności 300 mAh, który pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki nawet do 10 godzin (na średniej głośności). Dzięki temu na jednym ładowaniu będziemy cieszyć się muzyką przez długi czas, wykonamy w słuchawkach cały tygodniowy cykl treningowy, polecimy samolotem na drugi koniec świata albo przebiegniemy ultramaraton.

WYGODA I TRWAŁOŚĆ

Pałąk słuchawek jest skonstruowany z aluminium, dzięki czemu jest dosyć elastyczny i odporny na wyginanie, co nabiera znaczenia przy dopasowywaniu słuchawek do wielkości głowy. Nausznice są miękkie i wygodne oraz pokryte wysokiej jakości skórą (eko!), dzięki czemu nasze uszu nie będą się pocić i męczyć tak szybko jak to zwykle bywa.

ZWYCIĘŻAJ!

W każdej pasji osiąganie kolejnych celów, wiąże się z czasem i wytrwałością. Zwycięzca to ten, który jest cierpliwy i wie, że cel wymaga czasu i pracy. Muzyka może Ci pomóc w kolejnych osiągnięciach i małych zwycięstwach – my chcemy dać Ci więcej czasu na poczucie jej zbawiennego wpływu oraz jakość dźwięku godną zwycięzcy.

PARAMETRY TECHNICZNE:
  • Łączność: Bluetooth 4.2
  • Średnica przetworników: 40 mm
  • Impedancja: 32 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Wbudowany mikrofon
  • Dynamika przetworników: 100 dB
  • Bateria: Li-Pol 300 mAh (około 10 godzin działania na średniej głośności)
  • W zestawie nylonowy worek do przechowywania słuchawek oraz przewód AUX