ZWYCIĘSTWO! AUDIOFANATYK REKOMENDUJE WINNER

PIERWSZY ROK JUŻ ZA NAMI
19 listopada 2018
SŁUCHAWKI WINNER DOCENIONE PRZEZ BENCHMARK
20 grudnia 2018

Winner to prawdziwy zwycięzca! Nasze słuchawki po raz kolejny zgarniają wyróżnienie, tym razem od prestiżowego portalu AudioFanatyk!

Już pierwszy kontakt ze słuchawkami jest bardzo pozytywny: recenzent chwali sposób, w jaki produkt został zabezpieczony przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Autorowi tekstu przypadła również do gustu konstrukcja Winner, która z jednej strony jest bardzo wytrzymała, a z drugiej pozwala na kształtowanie nacisku na głowę.

SŁUCHAJ JAK CHCESZ

Co jednak najważniejsze, słuchawki Winner pozytywnie zdały test na jakość dźwięku. Zdaniem recenzenta urządzenie sprawdza się zarówno po kablu, jak i w trybie bezprzewodowym. Co więcej, Winner może pochwalić się zarówno długim przewodem, jak i świetnym zasięgiem Bluetooth.

ZAWSZE WYSOKA JAKOŚĆ

Redaktor portalu bardzo poważnie podszedł do kompleksowego przetestowania możliwości naszych słuchawek. Słuchając muzyki z podpiętym kablem użytkownicy Winner mogą liczyć na wyczuwalny, satysfakcjonujący bas, przyjemną i gładką średnicę czy przygładzony sopran, wzmacniający wcześniej wymienione tony. Z kolei korzystając z Bluetooth, dźwięk nabiera bardziej neutralnego i wyrazistego charakteru.

TO SIĘ NA PRAWDĘ OPŁACA

Werdykt mógł być tylko jeden: Winner to idealny wybór dla każdego, kto za atrakcyjną cenę szuka stylowych, praktycznych i przyjemnie brzmiących słuchawek, za równo do codziennego słuchania jak i jako towarzysza treningów i podróży. Stąd też wysoka ocena i rekomendacja przyznana przez redaktora portalu AudioFanatyk.