WSPARCIE PRODUKTOWE


Każdy z naszych produktów jest objęty 24 miesięczną gwarancją, z której możesz skorzystać zawsze wtedy, gdy z Twoimi słuchawkami dzieje się coś niepożądanego.


Chcemy, aby nasze produkty służyły Ci długo i były niezawodne, dlatego oferujemy wsparcie produktowe w przypadku wszelkiego rodzaju problemów technicznych i innych pytań dotyczących użytkowania.

CO WARTO WIEDZIEĆ


Wiemy, że każda technologia czy innowacyjne rozwiązanie, wiąże się z koniecznością ich poznania.


Dlatego oddajemy w Wasze ręce małą „ściągę z AUDICTUS” – zastanawiasz się jak sparować słuchawki z telefonem? Jakie są zalety wkładek memory foam? A może chcesz w pełni wykorzystywać możliwość rozmowy telefonicznej bez użycia rąk lub poznać funkcję multipoint? Dobrze trafiłeś!

 

PRZYDATNE INFORMACJE

1Jak sparować słuchawki Bluetooth z telefonem?
Należy włączyć funkcję Bluetooth w swoim telefonie oraz uruchomić słuchawki, poprzez przytrzymanie kilka sekund środkowego przycisku na pilocie. Gdy telefon wyszuka już słuchawki w swoim zasięgu należy kliknąć w ich nazwę (Adrenaline/Endorphine) – nastąpi sparowanie urządzeń – Gotowe – możesz dalej trenować przy dźwiękach ulubionej muzyki.
2Co to jest standard IPX4/IPX9?
Standard IPX określa, w jakim stopniu produkt jest odporny na działanie wody. IPX4 to odporność do 30 litrów na minutę, – co odpowiada solidnej ulewie. Przy IPX9 produktu można używać pod wodą.
3Jak działają wkładki Memory Foam?
Wkładki z pianki Memory Foam posiadają właściwość zapamiętywania kształtu. Dzięki temu wkładki dopasowują się do wnętrza ucha użytkownika a to gwarantuje większą wygodę i pewność, że słuchawki nie wypadną z uszu.
4Co to jest Multipoint?
Funkcja multipoint w słuchawkach Audictus Endorphine i Adrenaline, pozwala na równoczesne sparowanie dwóch urządzeń ze słuchawkami.
5Jakie są zalety składanej konstrukcji słuchawek?
Słuchawki ze składaną konstrukcją przede wszystkim łatwiej jest przenosić, gdy akurat ich nie używamy. Dodatkowo po złożeniu zajmują mniej miejsca i są mniej narażone na uszkodzenia w czasie podróży. Składana konstrukcja wiąże się również z możliwością regulacji, dzięki czemu możemy dopasować słuchawki do własnych potrzeb.
Zastanawiasz się co nowego przygotowaliśmy?

Dołącz do naszej społeczności!