Audictus w Plebiscycie Mobility Trends 2019

10. TAURON FESTIWAL BIEGOWY
4 września 2019
Audictus złotym sponsorem GOLD CONTEST 2020
12 marca 2020

AUDICTUS W PLEBISCYCIE MOBILITY TRENDS 2019

Z przyjemnością informujemy, że dostępne w naszej ofercie docenione i wyróżnione przez wielu recenzentów sportowe słuchawki Audictus Adrenaline 2.0, zostały nominowane w tegorocznej edycji plebiscytu Mobility Trends 2019. Marka bardzo identyfikuje się z branżą sportową, muzycznie wspierając osoby aktywne – w zestawieniu dumnie reprezentujemy kategorie Sportowy Gadżet 2019.

Plebiscyt ma na celu wyróżnienie i promowanie najbardziej innowacyjnych marek i produktów z branży technologicznej. Podsumowuje wszystkie nowinki, które cieszyły się największym zainteresowaniem konsumentów w roku 2019. Głosowanie rozpoczęło się 20 stycznia i trwa do 20 lutego. W 16 kategoriach, to właśnie konsumenci decydują, kto powinien otrzymać nagrodę, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali.

Podczas gali wręczone zostaną nagrody „Złoty Bell”, za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, szkockiego wynalazcy telefonu. Nagrody otrzymują także osoby związane z branżą telekomunikacyjną i nowoczesnych technologii.

Gala Mobility Trends stała się jednym z większych spotkań tego typu w Polsce oraz zyskała rangę prestiżowej, dlatego nominacja naszych produktów jest kolejnym, ogromnym wyróżnieniem i uznaniem.

Zachęcamy wszystkich do głosowania na słuchawki Audictus pod linkiem poniżej!