Zyskaj dodatkową adrenalinę!

Wyznaczaj cele i osiągaj je
11 października 2017
Doceń codzienne odkrycia
2 listopada 2017
Trening to walka – walka z przeciwnikami, ze słabościami, z własnymi granicami. Dajesz z siebie wszystko. Czujesz szybszy puls, mocne uderzenia serca, ciepło na policzkach. To adrenalina! Hormon wojowników, Twój naturalny sprzymierzeniec w walce! Wiemy jak jest ważny, dlatego przedstawiamy Ci słuchawki Audictus Adrenaline
ZYSKAJ WIĘCEJ ENERGII DO WALKI

Słuchawki douszne Adrenaline zostały stworzone po to, aby dać Ci jeszcze większą dawkę pozytywnej energii. Nieskazitelne brzmienie Twoich ulubionych utworów poniesie Cię do kolejnych zwycięstw.

POKONUJ PRZESZKODY SWOBODNIE

Dzięki systemowi Bluetooth 4.1 słuchawki Adrenaline nie krępują ruchów, tak jak potrafi to zrobić słuchawka przewodowa. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym kształtom słuchawki trzymają się dobrze w uszach, nawet podczas energicznych ruchów. System BT 4.1 gwarantuje też idealny przekaz dynamicznego dźwięku wysokiej jakości i zasięg aż do 10 metrów.

BĄDŹ WYTRWAŁY!

Dzięki baterii o pojemności 90 mAh ładowanej przy pomocy zwykłego micro USB, słuchawki sportowe Audictus Adrenaline odtwarzają muzykę nawet do ponad 5 godzin bez konieczności ponownego ładowania. Dzięki temu Twoja ulubiona muzyka będzie Cię motywować znacznie dłużej, także podczas długich sesji treningowych lub w czasie kolejnych maratonów.

NIE ZWRACAJ UWAGI NA PRZECIWNOŚCI

Deszcz, śnieg, duszna sala gimnastyczna. Muzyka to najlepsze lekarstwo na zniechęcenie. Audictus Adrenaline posiadają wodoodporność w standardzie IPX4, dzięki czemu można w nich ćwiczyć niezależnie od panujących wokół warunków. Ponadto wkładki douszne z pianki Memory Foam, gwarantują naturalne dopasowanie się do wielkości kształtu wnętrza Twoich uszu.

BĄDŹ UNIWERSALNY

W czasie treningu, wycieczki czy innych aktywności, często musisz przerywać swoje zajęcie przez dzwoniący telefon. Adrenaline mają wbudowany czuły mikrofon z redukcją szumów, dzięki czemu możesz w nich prowadzić swobodną rozmowę bez użycia rąk i nie przerywając ćwiczeń. Dodatkowo funkcja MultiPoint umożliwia Ci sparowanie ze słuchawkami dwóch urządzeń jednocześnie. Słuchawki są również kompatybilne zarówno z iOS jak i z Android.

BĄDŹ MOBILNY

Często zmieniasz miejsce pobytu? Podróże, zawody sportowe nie są Ci obce? To świetnie! Słuchawki Adrenaline dzięki swojej budowie ważą jedynie 17 gramów przy bardzo trwałej konstrukcji z metalowym wykończeniem. Jeśli z nich aktualne nie korzystasz, słuchawki będą bezpieczne w specjalnym twardym i kompaktowym futerale dołączonym do zestawu.