Audictus szturmem zdobywa Allegro

WIOSENNE RYTMY Z AUDICTUS
2 kwietnia 2018
Sprawdź, czy możesz zwiększyć skuteczność treningu o 15%?
20 kwietnia 2018
AUDICTUS SZTURMEM ZDOBYWA ALLEGRO

Na popularnym portalu aukcyjnym ostatnimi czasy pojawiły się recenzje aż pięciu modeli słuchawek marki Audictus: Explorer, Creator, Achiever, Adrenaline i Endorphine. Jak recenzent ocenił nasze urządzenia?

Wysoka jakość dźwięku

W przypadku Audictus Explorer recenzent chwali jakość wykonania słuchawek, ich wzornictwo, ergonomię i brzmienie. Explorer to ładne i mocne słuchawki, które nie drażnią uszu, dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz, oferując przy tym basowe, efektowne i wysokiej jakości brzmienie.

Nie tylko dla domatorów

Audictus Creator zostały z kolei docenione za składaną konstrukcję, nauszniki, wysokiej jakości opaskę oraz jakość wykonania. Zdaniem recenzenta Creator będą dobrym wyborem dla osoby, która szuka słuchawek zarówno do domu, jak i urządzenia w którym można słuchać muzyki będąc na spacerze.

Świetny stosunek cena/jakość

Jeśli chodzi zaś o Audictus Achiever – tutaj redaktor Allegro nie miał wątpliwości: stosunek jakości dźwięku do ceny urządzenia jest bardzo wysoki. Słuchawki mogą pochwalić się bogatym wyposażeniem, solidnym wykonaniem czy składaną konstrukcją ułatwiającą podróżowanie z nimi. Dzięki zrównoważonemu brzmieniu Achiever sprawdza się zarówno do popu, elektroniki lub rapu, jak i jazzu, klasyki, rocka czy starszej elektroniki.

Uniwersalne słuchawki na każdą okazję

Gdy przyszło do oceny Audictus Adrenaline, recenzent odniósł bardzo pozytywne wrażenia. Zarówno lekka, ergonomiczna konstrukcja, solidne wykonanie, jak i właściwe brzmienie powodują, iż Adrenaline nadają się do słuchania na nich różnych gatunkach muzycznych, i to zarówno w czasie relaksowania się w domu, jak i uprawiania sportu.

Dużo werwy!

Słuchawki dokanałowe z Bluetooth za jedyne 160 zł? Takie właśnie są Audictus Endorphine. Tester chwali zwłaszcza dodatkowe ergonomiczne haczyki, stabilizujące słuchawki w uszach. Endorphine sprawdzają się przy różnej muzyce, a ich charakter dźwięku recenzent opisuje jako „przystępny i łagodny”, który gdy trzeba, „ma dużo werwy”.

Audictus w czołówce

Na tym jednak nie koniec. Nasze urządzenia zrobiły tak dobre wrażenie, że przy okazji znalazły się w aż trzech rankingach, jakie pojawiły się na portalu Allegro. Adrenaline znalazło się na liście TOP 8 słuchawek do słuchania rapu i TOP 7 słuchawek bezprzewodowych z 2017 roku. Model Achiever z kolei został uznany za jedne z dziesięciu najlepszych słuchawek przewodowych, jakie ukazały się na rynku w ubiegłym roku.