AUDICTUS NA HOTZLOT 2018

POCZUJ SIŁĘ AUDICTUS DYNAMO
3 sierpnia 2018
FESTIWALE MUZYCZNE – DLACZEGO WARTO TAM BYĆ?
27 sierpnia 2018

Niedawno mieliśmy okazję był partnerem imprezy HotZlot 2018 organizowanej corocznie przez portal Dobreprogramy.pl, imprezy, która ma swój niepowtarzalny charakter i klimat, o czym przekonaliśmy się osobiście.

HotZlot to cykliczna impreza, która co roku skupia społeczność portalu Dobreprogramy.pl – można tam spotkać zarówno redakcję portalu, jak również najbardziej aktywnych członków społeczności portalu, dziennikarzy z branży IT, blogerów i geeków, dla których rozwój nowych technologii, oprogramowania i sprzętu z tym związanego, jest ważną częścią życia.

Jako partner imprezy mieliśmy okazję zrobić dla uczestników to, co wychodzi nam całkiem nieźle i zaoferować im naszą Strefę Chillout z Audictus, gdzie każdy uczestnik mógł odpocząć, posłuchać muzyki, dogłębnie przetestować nasze słuchawki i głośnik Dynamo oraz porozmawiać z nami o sprzęcie, o marce i naszych planach.

Było nam bardzo miło, że nasza strefa cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, a uczestnicy chętnie dzielili się z nami opiniami.

To był pracowity i bardzo pozytywny weekend spędzony na Podlasiu w pięknym Pałacu Ossolińskich, w otoczeniu pięknej przyrody i w towarzystwie fajnych ludzi z pasją. Czekamy na więcej takich okazji do spotkania!