Dlaczego Audictus?

Kim jesteśmy?
17 września 2017
Wyznaczaj cele i osiągaj je
11 października 2017

Nasza filozofia opiera się na pasji, na towarzyszącym jej zagadnieniom, takim jak autentyczność, konsekwencja i czas potrzebny do rozwoju i doskonalenia się. Wybierając nazwę naszej marki chcieliśmy zawrzeć w niej to co chcemy przekazać naszym użytkownikom – tak właśnie powstało słowo AUDICTUS.

AUDICTUS to muzyka

Świat audio, świat muzyki i dźwięków to nasz punkt odniesienia. Wierzymy, że muzyka ma magiczne właściwości i pomaga nam w wielu aspektach życia, wspomaga kreatywność, napędza nas do działania, wprawia w odpowiedni nastrój. Muzyka jest sprzymierzeńcem ludzi z pasją.

AUDICTUS to pozytywne uzależnienie

Każda pasja uzależnia i to właśnie ten element odróżnia ją od chwilowej zajawki czy przejściowego hobby. Pasja to rodzaj pozytywnego uzależnienia, które napędza nas do działania i pomaga określać siebie. My jesteśmy uzależnieni od muzyki, sportu i radości jesteśmy AUDICTED TO… MUSIC i chcemy aby nasze produkty pomagały ludziom określić ich własne AUDICTED

AUDICTUS to dążenie do celu

Ostatnim elementem układanki jest skojarzenie ze słowem INVICTUS czyli niezwyciężony. My rozumiemy je jako wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów i realizacji swoich marzeń tych mniejszych i tych największych. Dla nas każdy, kto konsekwentnie dąży i poświęca swój czas na tworzenie własnego świata jest osobą niezwyciężoną.

To z tych elementów powstaje AUDICTUS, to na tym opiera się nasze AUDICTED TO… Jednak to Wy drodzy użytkownicy będziecie nadawać tym słowom nowych znaczeń.