Mateusz Ciawłowski ambasadorem marki Audictus!

Audictus Mover: koniec wymówek, jazda na trening!
4 marca 2019
Audictus partnerem PKO Poznań Półmaraton
10 kwietnia 2019

Kreatywni łączą siły, czyli Mateusz Ciawłowski ambasadorem marki Audictus!

Audictus przyciąga najbardziej kreatywnych twórców! Dowód? Właśnie nawiązaliśmy współpracę z Mateuszem Ciawłowskim!

Współcześni młodzi muzycy nie chcą zamykać się w skostniałych ramach jednego gatunku. Wolą eksperymentować, bawić się brzmieniem, ale przede wszystkim dbają o swoich fanów i starają się dostarczyć im tego, czego faktycznie chcą słuchać. Jednocześnie dzięki możliwościom, jakie daje YouTube, mogą publikować co chcą i kiedy chcą, bez oglądania się na wymogi dużych wytwórni.

Będzie o nim głośno

Mateusz Ciawłowski to wschodząca gwiazda polskiego YouTube’a. Młody twórca jest jednym z liderów, jeśli chodzi o codzienny przyrost subskrybentów, a niektóre z jego filmów obejrzało nawet kilka milionów użytkowników! Wokalista w swoich piosenkach wykorzystuje m.in. najlepsze cytaty z nauczycieli, matek, a nawet komentarze fanów. Mateusz nagrywa, koncertuje, za sobą ma też występ na scenie Stars4Fans czy w Dzień Dobry TVN.

Wspieramy talenty

Nigdy nie ukrywaliśmy, że zależy nam na wspieraniu ludzi z prawdziwą pasją. Od początku istnienia Audictus nawiązywaliśmy współpracę zarówno ze sportowcami, jak i muzykami. Wiemy, że taką kreatywną, utalentowaną i szczerą osobą jest właśnie Mateusz; dlatego tym bardziej cieszymy się, że Ciawłowski został naszym oficjalnym partnerem i ambasadorem marki. Mateusz, witamy w ekipie!