Audictus partnerem PKO Poznań Półmaraton

Mateusz Ciawłowski ambasadorem marki Audictus!
10 kwietnia 2019
Sprawdź, czy warto słuchać muzyki w pracy!
17 kwietnia 2019

Półmaraton, pełne zaangażowanie! Audictus partnerem PKO Poznań Półmaraton

Na ten dzień czekają wszyscy miłośnicy biegania! Już 14 kwietnia odbędzie się kolejna edycja PKO Poznań Półmaraton. Do grona partnerów prestiżowej imprezy dołączył właśnie Audictus!

W zeszłym roku na starcie zawodów stanęło niemal 11 tys. uczestników! Przy okazji 12. edycji zabawy istnieje spora szansa na pobicie tego wyniku; zwłaszcza, że wciąż przybywa zainteresowanych aktywnym stylem życia! No i sam dystans zachęca do podjęcia wyzwania: przebiegnięcie 21 km może być doskonałym wstępem przed zmierzeniem się w klasycznym maratonie.

Skazani na sukces

Dlaczego to właśnie poznański półmaraton cieszy się tak wielkim zainteresowaniem? Przyciąga brand, świetna organizacja, dobra trasa, wsparcie dla zawodników, możliwość zmierzenia się z najlepszymi biegaczami w kraju, ale także atrakcyjne nagrody, które czekają na uczestników imprezy. W tym roku i my postanowiliśmy dorzucić swoją cegiełkę do puli fantów, jakie można zgarnąć.

Słuchawki na uszy i do boju!

Chcąc zmobilizować biegaczy do jeszcze większego wysiłku i walki o rekordy, postanowiliśmy ufundować nagrody dla zawodników, którzy zajmą określone „szczęśliwe” miejsca w klasyfikacji generalnej. Zresztą sami też planujemy założyć sportowe obuwie, zapuścić muzykę na słuchawkach Audictus i ruszyć 14 kwietnia w trasę! Właśnie w ten sposób testujemy nasze słuchawki oraz modele, które przymierzamy do oferty Audictus, tak aby sprawdziły się w „warunkach bojowych” Startujemy sprzed terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich!