Przesuwamy granicę

Rekomendacja od Audiofanatyka
7 lutego 2018
#AUDICTED TO LOVE
14 lutego 2018
PRZESUWAMY GRANICĘ, KROK PO KROKU, CZYLI #AUDICTED TO ULTRA RUNNING

Rozwój osobisty lub realizacja wyznaczonych sobie zadań czy marzeń, często wiąże się z wyjściem poza tak zwaną „strefę komfortu”, kiedy to musimy postarać się bardziej, zrobić coś nowego, trudniejszego i mniej pewnego niż zwykle. To dotyczy zarówno uprawiania sportu jak i codziennych wyborów. Można powiedzieć, że wtedy przekraczamy pewne znane nam i wyznaczone granice. Ich przekroczenie niemal zawsze wiąże się z projekcją kolejnych – Nowych Granic, które stawiają przed nami nowe wyzwania i cele.

Ta podwójna natura granicy – jej ustanawianie i pokonywanie w formie pewnego cyklu jest również jednym z motywów jaki przyświeca nowemu partnerowi Audictus, jakim jest Stowarzyszenie Nowe Granice, organizatorzy wyjątkowej imprezy biegowej – Ultramaratonu Zielonogórskiego.

Ultramaraton Nowe Granice to bieg, którego trasa prowadzi wzdłuż nowych granic miasta Zielona Góra, które od końca 2014 roku mają długość aż 103 kilometrów! To znaczne powiększenie obszaru administracyjnego Zielonej Góry, było bezpośrednim pretekstem do organizacji biegu ultra. Do tej pory impreza miała już 3 edycje, w których udział wzięło ponad 1000 biegaczy, a limit uczestników stopniowo wzrastał do obecnego stanu – 700.

Nowością w IV edycji, której jesteśmy partnerem, jest wprowadzenie konkurencji Duathlonowych, czyli połączenia biegu i jazdy na rowerze. Dodatkowym atutem biegu jest możliwość zdobycia 4 punktów ITRA, potrzebnych do startu w najbardziej prestiżowym ultramaratonie na świecie, jakim jest Ultra-Trail du Mont Blanc (UTMB.).

Nasze wsparcie imprezy i ufundowanie nagród w postaci naszych topowych modeli słuchawek takich jak Audictus Achiever czy Adrenaline, jest dla nas świetną okazją do spotkania z ludźmi, którzy podobnie jak my w Audictus pokonywanie granic mają we krwi.

IV Edycja Ultramaratonu Nowe Granice odbędzie się 24 lutego, limity miejsc zostały już osiągnięte, ale warto się tam wybrać i zobaczyć zmagania zarówno biegaczy jak i duathlonistów z trasą, samymi sobą i swoimi Nowymi Granicami.

Muzyka może być idealnym towarzyszem w trakcie podróży czy biegu, nie tylko klasy ultra. Sprawdź ofertę naszych słuchawek dedykowanych ludziom aktywnym!