Rekomendacja od Audiofanatyka

Słuchawki Explorer na portalu Kropka.Audio
5 lutego 2018
Przesuwamy granicę
13 lutego 2018
REKOMENDACJA AUDIOFANATYK DLA MODELU EXPLORER

To już trzeci model słuchawek Audictus testowany przez Niezależny Blog Słuchawkowy Audiofanatyk. Czy i tym razem słuchawki Audictus sprostają wymaganiom specjalisty w dziedzinie audio – Jakuba Łopatko? Przeczytajcie podsumowanie recenzji i przekonajcie się sami.

Jakość wykonania i konstrukcja

Autor recenzji przyznaje, że testując słuchawki w tak okazyjnej cenie, nie spodziewał się aż tak wysokiej jakości wykonania. Metalowe korpusy, kable w materiałowym oplocie, pilot z mikrofonem i dyskretny wtyk kątowy zapewniły rewelacyjne pierwsze wrażenie. Również wygoda użytkowania stoi na bardzo przyzwoitym poziomie – podczas testowania słuchawki były łatwe w aplikacji, nie uwierały i nie wypadały z uszu.

Jakość dźwięku

W zakresie brzmienia, w słuchawkach główną rolę grają basy – ich ciepła barwa przypadnie do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy wykorzystują słuchawki do zastosowań miejskich. Dodatkowo Jakub Łopatko wskazuje, że zaletą słuchawek Explorer jest bardzo dobra izolacja pasywna w konfiguracji OTE.

Dla kogo przeznaczony jest model Explorer?

Recenzje publikowane na blogu Audiofanatyk pomogą Wam wybrać model słuchawek dobrany do Waszych preferencji. Słuchawki Explorer polecamy osobom, które lubią głęboki bass, używają słuchawek w podróży po mieście, lub w bardzo głośnych pomieszczeniach i szukają dobrego produktu w atrakcyjnej cenie. Zajrzycie na blog Jakuba Łopatko i przeczytajcie pełną recenzję słuchawek Explorer.