Rekomendacja od Benchmark

Rekomendacja od Audiofanatyk
15 grudnia 2017
Recenzja od Stereo i Kolorowo
10 stycznia 2018

Półki sklepowe zalewane są tysiącami nowych produktów rocznie. Jak spośród tego gąszczu wybrać coś z czego naprawdę będziemy zadowoleni? Najlepiej zaufać niezależnym specjalistom! Słuchawki Audictus – bezprzewodowe modele Adrenaline i Endorphine zostały przetestowane przez Przemysława Jankowskiego, redaktora portalu Benchmark.pl i uzyskały jego rekomendację!

DOBRE WYKONANIE I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Redaktor Benchmark.pl chwali oba modele za solidne wykonanie, przy czym zaznacza, że droższy model Adrenaline jest wykonany lepiej ze względu na zastosowanie trwalszych materiałów – między innymi aluminium. Dodatkowo Adrenaline wyposażono w gumki memory foam i sztywny pokrowiec zapewniający bezpieczeństwo słuchawek podczas transportu.

DOBRA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

„Jeśli z kolei chodzi o jakość odtwarzanego dźwięku, to oba modele zasługują na pochwałę. Jako względnie niedrogie słuchawki sportowe potrafią zaskoczyć dobrą reprodukcją wielu utworów.” Najlepszym testem, czy słuchawki zapewniają odpowiednią jakość dźwięku jest podrygiwanie użytkownika w rytm muzyki – i tu słuchawki Audictus sprawdziły się dobrze. Jak zaznacza twórca recenzji, przy utworze Black Sabbath „Paranoid” odsłuchiwanego na modelach Adrenaline i Endorphine – „nogi same wierzgają”.

DŁUGA PRACA NA JEDNYM ŁADOWANIU

Modele Endorphine i Adrenaline, są wygodne nie tylko podczas spokojnego słuchania muzyki, ale przede wszystkim podczas aktywności fizycznej. Dzięki Benchmark.pl dowiadujemy się, że przetrwały na uszach redaktora intensywny trening koszykówki. Przy słuchawkach z systemem Bluetooth ważną rolę odgrywa zastosowana w nich bateria. Ta użyta w Endorphine i Adrenaline bez problemu wytrzymuje ponad 5 godzin po jednym ładowaniu!

Całą recenzję możecie przeczytać na stronie: www.benchmark.pl