Audictus łączy siły ze Stajnią CrossFit

MANIFEST AUDICTUS
14 maja 2019
Legendarny skipper ambasadorem Audictus!
28 czerwca 2019

Efektywność zamiast efekciarstwa, czyli Audictus łączy siły ze Stajnią CrossFit

Crossfit i Audictus – z tego połączenia musi wyjść czysta moc! Nic więc dziwnego, że właśnie podjęliśmy współpracę z poznańską Stajnią CrossFit. Wspomniane porozumienie ma także wymiar symboliczny: stawiamy na jakość, a nie krzykliwy wygląd.

Celem Crossfitu nie jest wyrobienie mięśni na pokaz, ale osiągnięcie wysokiej sprawności i wytrzymałości fizycznej. Z podobnego założenia wychodzi marka Audictus – dla nas również nie liczy się efekciarski wygląd, ale najlepsza jakość dźwięku i solidna konstrukcja. Kolejna wspólna cecha? Zarówno Crossfit jak i nasze słuchawki lubią wszechstronność: w przypadku Crossfitu chodzi o dojście do formy dzięki najróżniejszym ćwiczeniom, natomiast Audictus stawia na sprzęt idealny zarówno do słuchania muzyki przy treningu, jak i na co dzień.

Jak więc widać, Stajnia CrossFit to naturalne środowisko dla naszych słuchawek. W poznańskim klubie można spotkać wysokiej klasy fachowców, którzy ułożą plan treningowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Pamiętajmy przy tym, że efektywnemu treningowi sprzyja słuchanie pobudzającej, rytmicznej muzyki; dlatego warto zabrać na zajęcia Audictus Adrenaline 2.0 czy Endorphine – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dla aktywnych!

To jednak nie koniec naszej crossfitowej ofensywy! Miło nam oznajmić, że ambasadorem marki Audictus został Krzysztof Makuszewski – sportowiec, trener Crossfitu i influencer. Zachęcamy do odwiedzenia strony FB Krzyśka, bo można tam dowiedzieć się sporo ciekawych i przydatnych rzeczy. Jesteśmy przekonani, że z naszymi słuchawkami będzie mu się trenować jeszcze przyjemniej!