MANIFEST AUDICTUS

W górach biega i słucha się najlepiej, czyli Audictus wspiera Biegi w Szczawnicy!
17 kwietnia 2019
Audictus łączy siły ze Stajnią CrossFit
28 czerwca 2019

W Audictus przywiązujemy szczególną wagę do wartości, jakie powinny towarzyszyć istnieniu marki. Nasze produkty to w pierwszej kolejności oczywiście jakość, która ma za zadanie pomagać użytkownikom w realizacji swoich pasji, celów i projektów, dostarczając im ulubioną muzykę, właśnie tam gdzie jest Ona najbardziej potrzebna.

Jednak dobry produkt to nie wszystko. W Audictus, chcemy zrobić krok dalej i pokazywać naszym użytkownikom wartości, jakie są dla nasz szczególnie ważne, które tworzą naszą tożsamość oraz tożsamość społeczności, jaką chcemy budować. Te kilka głównych wartości składa się na nasz Manifest.

Kierujesz się w życiu podobnymi wartościami? To świetnie, witaj w naszym świecie i pokaż nam swoje #Audicted.

Pasja

Pasja to dla nas nie tylko kolejny poziom zainteresowania czymś, wykonywania czegoś – to pewna postawa, rodzaj miłości do czegoś. Nie katalogujemy jej, dzieli na pasje mniej lub bardziej wartościowe czy ciekawe. Pasja to nie jest stan dla wybranych – każda jest tak samo ważna i wartościowa.

Motywacja

Siła napędowa naszych działań, która pomaga osiągać cele i realizować marzenia. Można ją osiągnąć na wiele sposobów, jest je wiele rodzajów – grunt, aby była pozytywna i prowadziła nas do tworzenia.

Czas

Cenimy czas, rozumiemy, że wiele planów i projektów, jakie realizujemy to pewien proces a efekty nie zawsze przychodzą od razu. Czas pomaga nam coś lepiej rozumieć, inaczej spojrzeć. Czas to też cierpliwość i pielęgnowanie tego, co osiągnęliśmy.

Ciekawość

Rozumiemy ją, jako ciągłą chęć doskonalenia, poznawania świata i nowych zagadnień. Dzięki ciekawości stajemy się mądrzejsi, bardziej kreatywni i zyskujemy kolejne powody do tego, aby wciąż się doskonalić i rozwijać

Dystans

Nie spoczywamy na laurach. Umiemy patrzeć krytycznie, rozumieć rację innych, wyciągać wnioski. Dystans pomaga nam lepiej rozumieć to, co tworzymy czy robimy.

Wytrwałość

To wartość, która każdego potrafi uczynić zwycięzcą. Wytrwałość pomaga w trudnych chwilach, robić krok na przód mimo niesprzyjających okoliczności. Ucząc się wytrwałości, stajemy się silniejsi i sprawiamy, że nasza pasja przybiera na sile.

Autentyczność

Wiemy, czego chcemy i w pierwszej kolejności poznajemy siebie. Nie udajemy kogoś innego, bo tak będzie łatwiej – kreując robimy to tak, aby pokazywać naszą pasję taką, jaka jest, ze wszystkimi pięknymi i brzydkimi jej stronami.

Muzyka

Muzyka jest dla nas ramą, która tworzy nasz świat. Pomaga skupić się na naszych pasjach, daje dodatkową motywację, gdy inne źródła zawiodą. Pozwala zyskać czas do namysłu. Wzmaga naszą ciekawość – poprzesz pokazywanie nieskończonej ilości swoich oblicz. Przynosi chwilę wytchnienia, potrzebną do nabrania dystansu. Bywa pomocna w trudnych chwilach, które wymagają wytrwałości. Zapewnia nam pole do pokazania swojego autentycznego oblicza i wyrażania się poprzez nią.