Legendarny skipper ambasadorem Audictus!

Audictus łączy siły ze Stajnią CrossFit
28 czerwca 2019
Ocean Challange Yacht Club w prestiżowych regatach!
2 sierpnia 2019

Audictus wypływa na szerokie wody! Pomoże nam w tym nasz nowy ambasador, Przemysław Tarnacki!

Przemysław Tarnacki to prawdziwa legenda żeglarstwa. Wielokrotny mistrz Polski i świata dał się poznać też jako konstruktor jachtów i świetny organizator największych regat w Polsce – Pucharu Świata Sopot Match Race. Teraz słuchawki Audictus będą towarzyszyć Tarnackiemu w czasie rejsów z Ocean Challenge Yacht Club – klubem, którego jest on Komandorem.

Rolex Fastnet Yacht Race

Pierwszą okazję do zabrania ze sobą słuchawek Audictus polski żeglarz będzie miał już 3 sierpnia. Wtedy właśnie załoga Tarnackiego weźmie udział w prestiżowych regatach Rolex Fastnet Yacht Race. Przed Ocean Challenge Yacht Club ambitne zadanie: pokonanie 608 mil morskich w trzy doby! Ten sam cel przyświeca 340 innym ekipom, ale jesteśmy przekonani, że nasi dadzą sobie z nimi radę!

Polski pierwiastek

Warto przy tym wspomnieć, że choć w Rolex Fastnet Yacht Race wystartuje aż sześć rodzimych ekip, to właśnie załoga Przemysława Tarnackiego będzie oficjalnie reprezentować Polski Związek Żeglarski. Banderę na ręce Komandora Ocean Challenge Yacht Club przekazał na początku czerwca prezes PZŻ.

Jak ryba w wodzie

Jak widać, Audictus wśród najlepszych sportowców czuje się jak ryba w wodzie! Długi czas pracy, wytrzymała konstrukcja i standard wodoszczelności IPX4 powodują, że słuchawki Adrenaline 2.0 czy Endorphine idealnie sprawdzą się w czasie wodnych szaleństw – i to zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich. To jak? Żagle w górę!