BIEGAJ I ZWYCIĘŻAJ Z AUDICTUS!

DEBIUT-MARZENIE DLA AUDICTUS WINNER!
28 grudnia 2018
Mobility Trends 2018 Słuchawki Winner jako sportowy gadżet roku.
17 stycznia 2019

Choć słuchawki Audictus przeznaczone są dla każdego, kto chce posłuchać muzyki w dobrej jakości, szczególnie bliskie są nam osoby prowadzące aktywny tryb życia.

Od samego początku istnienia marki wspieraliśmy różne inicjatywy biegowe i sportowe, pełniąc rolę sponsora czy patrona wielu imprez. W nowym roku zamierzamy kontynuować te działania. Fani mogą spodziewać się ujrzeć nas po raz kolejny na takich eventach, jak cykl Botaniczna Piątka czy zielonogórski Ultramaraton Nowe Granice.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Na tym jednak nie koniec! Nowy rok to przecież nowe wyzwania! W planach mamy pojawienie się po raz pierwszy na Biegach w Szczawnicy czy Festiwalu Biegowym w Krynicy. Gdybyśmy chcieli wymienić wszystkie imprezy, które mogą liczyć na nasz angaż, zajęłoby to naprawdę sporo miejsca. Dla nas liczy się przede wszystkim promowanie aktywnego stylu życia i wspieranie waszych pasji. Dlatego nie zamierzamy zwalniać tempa i w dalszym ciągu spotykać Was na biegach, rajdach czy innych zawodach sportowych.

„POLSKI FILIPPIDES” W DRUŻYNIE AUDICTUS!

Chcąc zachęcić ludzi do uprawiania sportów, nie ograniczamy się wyłącznie do udziału w imprezach biegowych. Staramy się także współpracować z zawodnikami, zarówno tymi profesjonalnymi jak i amatorami, czyniąc z nich ambasadorów naszej marki. Właśnie do tego grona dołączył Łukasz Sagan – ultramaratończyk, który biega wyłącznie na dystansach powyżej 100 km. W zeszłym roku atleta triumfował w 4. edycji Authentic Phidippides Run – w Grecji pokonał dystans 490 km (!) w czasie 75: 36: 57, zyskując miano „polskiego Filippidesa”. Łukasz, to prawdziwy zaszczyt, że jesteś częścią naszego zespołu!