DEBIUT-MARZENIE DLA AUDICTUS WINNER!

SŁUCHAWKI WINNER DOCENIONE PRZEZ BENCHMARK
20 grudnia 2018
BIEGAJ I ZWYCIĘŻAJ Z AUDICTUS!
7 stycznia 2019

To była jedna z najbardziej udanych premier 2018 roku – słuchawki Audictus Winner nie tylko przypadły do gustu recenzentom, ale przede wszystkim trafiły do wielu zadowolonych użytkowników.

Recenzenci potwierdzają: Winner to naprawdę udany produkt. Najlepiej świadczy o tym ilość rekomendacji przyznanych naszym słuchawkom. Wyróżnienie dla Winner zdecydowali się wystawić redaktorzy tak prestiżowych portali jak AudioFanatyk, Allegro, PC Foster, Apple Mobile czy Benchmark. Co więcej, model zdobył dwie nominacje w plebiscycie organizowanym przez Mobility News na Produkt Roku, w kategoriach: Najlepszy Gadżet i Najlepszy Gadżet Sportowy.

PRZEPIS NA SUKCES

Skąd taka popularność Winner? Mowa tu o produkcie uchodzącym za jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych w swoim przedziale cenowym. Kupując Winner, każdy pasjonat muzyki może być pewien, że dostaje solidny, wytrzymały produkt o bardzo wysokiej jakości dźwięku. Przede wszystkim urządzenie posiada wszelkie zalety świetnego modelu bezprzewodowego: duży zasięg oferowany przez technologię Bluetooth 4.2. czy pojemny akumulator, umożliwiający korzystanie ze słuchawek przez 10 godzin bez ładowania.

WYTRZYMAŁE I WYGODNE

Jeśli jednak ktoś woli słuchać muzyki „po kablu”, Winner również nie zawiedzie jego oczekiwań. Przede wszystkim słuchawki wyposażone są w długi, trwały przewód. Wytrzymałość to w ogóle cecha charakterystyczna tego modelu: metalowy pałąk to jedno, ale dodatkowo w zestawie znajduje się płócienny worek ochronny. Mocna konstrukcja Winner jest przy tym lekka i wygodna, a całość wieńczą miękkie poduszki z eko-skóry. Ta wygoda przypadła do gustu wielu osobom aktywnym, które zdecydowały się na zakup słuchawek, jako akcesorium do treningów biegowych czy na siłownię.

ZRÓB SOBIE PREZENT

Nie powinno, więc dziwić, że tyle osób znalazło Audictus Winner pod choinką, a jeszcze więcej postanowiło zakupić je dla siebie. Jeśli jednak nadal się wahasz, czy warto sięgnąć po nasze słuchawki, polecamy zapoznać się ze wspomnianymi recenzjami i samemu wyrobić sobie zdanie. Gwarantujemy, że Winner to naprawdę opłacalny wybór!