Mobility Trends 2018 Słuchawki Winner jako sportowy gadżet roku.

BIEGAJ I ZWYCIĘŻAJ Z AUDICTUS!
7 stycznia 2019
Audictus wspiera Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń
29 stycznia 2019

Mobility Trends 2018 Słuchawki Winner jako sportowy gadżet roku.

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że zostaliśmy nominowani w plebiscycie Mobility Trends 2018 w kategorii Sportowy gadżet roku.

Plebiscyt jest podsumowaniem nowinek technicznych z roku 2018, które cieszyły się największym zainteresowaniem użytkowników.

Słuchawki Winner, to odpowiedź na aktualne potrzeby konsumentów, którzy docenili je nie tylko za stosunek jakość/cena ale również design i staranność wykonania. Produkt zyskał wiele odznaczeń i rekomendacji. Zarówno konstrukcja jak i sposób wykończenia, to najczęściej doceniane elementy obok jakości brzmienia. Prosty i przyjemny wygląd kryje w sobie doskonały sprzęt z dużymi możliwościami. Bardziej energooszczędny moduł Bluetooth 4.2 oraz bateria o pojemności 300 mAh, gwarantują dobra transmisję dźwięku oraz długi czas pracy. Możliwość pracy bezprzewodowo i przewodowo z porównywalną jakością dźwięku to często podkreślana zaleta słuchawek Winner. Dużym uznaniem cieszy się wyposażenie zestawu, dodatkowy kabel, worek na słuchawki a nawet drobiazg w postaci zabezpieczenia końcówek przeźroczystymi zatyczkami. Jest to delikatny drobiazg, który udowadnia konsumentom, że nasz produkt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Nominacja w plebiscycie w dwóch kategoriach jest dowodem na to, że nasz produkt nie tylko wygrywa w samej nazwie, ale także w opinii zadowolonych użytkowników.