Botaniczna przygoda Audictus

Rekomendacja od Benchmark
30 stycznia 2018
Słuchawki Explorer na portalu Kropka.Audio
5 lutego 2018

MUZYKA, PRZYRODA I BIEGANIE, CZYLI BOTANICZNA PRZYGODA AUDICTUS

W Audictus stawiamy na interakcję, dlatego od samego początku naszej przygody, chcemy jak najczęściej być blisko naszych użytkowników. Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów. Jednym z nich jest udział w imprezach sportowych, nie koniecznie rangi mistrzowskiej, ale takich gdzie ludzie pełni pasji, mają okazje nie tylko rywalizować z samym sobą i innymi, ale również spędzić czas inaczej niż zwykle.

Dlatego kiedy tylko usłyszeliśmy o cyklu imprez Botaniczna Piątka – nie mogło nas tam zabraknąć. Bieganie wśród tysięcy gatunków kwiatów, krzewów i drzew z całego świata, przyjemne parkowe ścieżki i szybkie trasy, kiedy dodamy do tego dźwięki ulubionej muzyki i około 300 ludzi z pasją do biegania czy też maszerowania Nordic Walking – otrzymujemy świetną i klimatyczną imprezę.

Biegi z cyklu Botaniczna Piątka są organizowane od 2016 roku i obecnie goszczą już w 4 ogrodach botanicznych w Polsce – w Poznaniu (gdzie cykl miał swój początek) w Warszawie, Katowicach oraz Łodzi. Poznań i Warszawa doczekały się nawet swojego Grand Prix gdyż w 2018 roku odbędą się tam po 3 lub 4 biegi z osobną klasyfikacją generalną.

Warunki do biegania, maszerowania czy zwykłego spaceru dla kibiców, jakie stwarzają ogrody botaniczne są również świetnym miejscem do delektowania się ulubioną muzyką z płynąca z ulubionego modelu z oferty Audictus. Dla naszych propozycji dla sportowców – Adrenaline i Endorphine – to świetna okazja to przetestowania możliwości, gdyż trasy biegów są idealne do bezpiecznego biegania bez ryzyka nieprzewidzianych kolizji i sytuacji, jakie zdarzają się podczas codziennych miejskich przebieżek.

Audictus miał przyjemność wspierać większość imprez cyklu w roku 2017, zostaliśmy też partnerem Grand Prix Poznania oraz innych imprez z cyklu na rok 2018.

Zachęcamy Was do udziału w tych biegach – więcej informacji znajdziecie na profilu facebookowym organizatora: Botaniczna Piątka i przekonajcie się sami

Lubisz, gdy na treningu towarzyszy Ci ulubiona muzyka? Sprawdź nasze słuchawki dla aktywnych