Rekomendacja od Benchmark

Współpraca z LOFT Team Extreme
24 stycznia 2018
Botaniczna przygoda Audictus
1 lutego 2018

Kolejna recenzja, kolejne wyróżnienie – tym razem słuchawki Achiever zostały ocenione przez redaktora prestiżowego portalu Benchmark i zdecydowanie wywarły na dziennikarzu bardzo pozytywne wrażenie.

Słuchawki dla każdego

Tester zwrócił uwagę na elegancki, minimalistyczny design, który nadaje słuchawkom uniwersalnego wyglądu. Redaktorowi do gustu przypadło również solidnie wykonane etui – i to tak bardzo, że określił je jako „jedno z najlepszych, z jakim się spotkałem w modelach do około 200 zł”.

Achiever: Izolacja

Także w kwestii konstrukcji słuchawek, model Achiever nie zawodzi. Cytując autora: „nacisk na uszy jest dobrze wyważony – zapewnia pewne przyleganie słuchawek do głowy nawet w trakcie ruchu, bez ich nadmiernego męczenia”. Dodatkowo pady zostały wykonane z gąbki pokrytej miękką i wygodną skórą syntetyczną – ta z kolei gwarantuje doskonałą izolację od dźwięków z zewnątrz. Słuchawki są przy tym bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Od Rocka do muzyki elektronicznej

Recenzent chwali w naszych słuchawkach wyrównaną charakterystykę brzmienia, a także możliwość bardzo prostej wymiany przewodu sygnałowego. Co ciekawe, z jakości brzmienia zadowoleni będą fani Rocka, Jazzu, Bluesa, R&B oraz muzyki popularnej, choć pełne możliwości Achiever ujawniają się zwłaszcza w rapie i muzyce elektronicznej.

Bezkonkurencyjne

Redaktor portalu Benchmark nie miał wątpliwości: Audictus Achiever zdecydowanie wyróżniają się na plus w stosunku do konkurencyjnych modeli w tym przedziale cenowym. Nic więc dziwnego, iż Achiever zdobył rekomendację i wysoką ocenę w omawianym teście. Zajrzyjcie na stronę Benchmark.pl i przekonajcie się sami