Słuchawki Explorer na portalu Kropka.Audio

Botaniczna przygoda Audictus
1 lutego 2018
Rekomendacja od Audiofanatyka
7 lutego 2018
RECENZJA SŁUCHAWEK EXPLORER NA PORTALU KROPKA.AUDIO

Pojawienie się na rynku nowej marki Audio wzbudza zawsze duże zainteresowanie wśród specjalistów z tej dziedziny. Tak samo dzieje się w przypadku słuchawek Audictus, które są chętnie testowane przez wiele profesjonalnych portali audio, czy tych dotyczących sprzętów elektronicznych. Dzięki redaktorom kropka.audio dowiedzieliśmy się, jak w testach wypadają nasze słuchawki Explorer.

Wyposażenie

Explorer to w tej chwili najbardziej ekonomiczny model z naszej oferty. W zestawie ze słuchawkami znajdują się trzy pary silikonowych gumek w rozmiarach S, M i L. Redaktor opisując swoje wrażenia po rozpakowaniu opakowania Explorer stwierdza, że zestaw nie odbiega od tego, co oferuje konkurencja w tej cenie, co więcej należy pochwalić Explorer za dobrą jakość silikonowych wkładek, gdyż są one wyjątkowo miłe w dotyku i miękkie, dzięki czemu ich aplikacja w kanale słuchowym jest przyjemniejsza.

Wykonanie, ergonomia i brzmienie

Explorer to dokanałowe słuchawki dedykowane do codziennego użytku, które sprawdzają się również w podróży ze względu na zastosowanie wytrzymałego kabla w oplocie tekstylnym, na którym znajduje się pilot z mikrofonem. Kabel zakończony jest sporym elastycznym zabezpieczeniem i kątowym wtykiem mini-jack. Jak czytamy w recenzji: „Izolacja od otoczenia jest co najmniej przyzwoita. Przy dobrze dobranych nakładkach większość dźwięków ulicy chowa się za muzyką, a te potrzebne, jak sygnały alarmowe czy dzwonki rowerowe, docierają do nas i pozwalają zareagować na ewentualne zagrożenie.” Analizując brzmienie słuchawek Explorer, redaktor portalu kropka.audio chwali zaskakująco rozciągniętą na boki scenę dźwiękową.

Podsumowanie

„Wygodne, z energetycznym brzmieniem, dobrze grające niemal z każdego źródła.” – tak słuchawki Explorer podsumowuje redaktor na końcu swej recenzji. W zaletach słuchawek wymienia między innymi wygodną konstrukcje, silny i długo wybrzmiewający bas, który potrafi zaskoczyć różnorodnością, oraz ogólną energetyczność brzmienia, która pobudza w trakcie ruchu. Przeczytajcie pełną recenzję na portalu: kropka.audio.