SŁUCHAWKI WINNER DOCENIONE PRZEZ BENCHMARK

ZWYCIĘSTWO! AUDIOFANATYK REKOMENDUJE WINNER
18 grudnia 2018
DEBIUT-MARZENIE DLA AUDICTUS WINNER!
28 grudnia 2018

SŁUCHAWKI AUDICTUS WINNER DOCENIONE PRZEZ BENCHMARK .

Nasze nowe słuchawki – Winner, zostały bardzo pozytywnie ocenione przez redaktorów prestiżowego portalu Benchmark. Recenzenci przyznali naszej konstrukcji dwa wyróżnienia, podkreślając zaskakująco dużą ilość zalet w stosunku do ich ceny.

DOBRY DŹWIĘK NA NIE TYLKO NA KABLU

Wiele konstrukcji bezprzewodowych odznacza się, obniżoną jakością dźwięku w stosunku do przekazu przy pomocy klasycznego kabla. Recenzenci zwrócili uwagę na to, ze Audictus Winner grają dobrze zarówno bezprzewodowo jak i na dołączonym kablu.

WYGODA I ZALETY KONSTRUKCJI

Recenzenci docenili zarówno jakość wykonania poszczególnych elementów słuchawek, jak i ich niską wagę. To przekłada się na komfort i wygodę użytkowania.

Okrągłe pady mają średnicę zewnętrzną około 7,5 cm, a otwór wewnętrzny ma ok. 3,5 cm. Są wykonane z syntetycznej skóry i wypełnione sprężystą gąbką, która dobrze rozkłada siłę nacisku pałąka na uszy i głowę.

Rdzeń pałąka jest stalowy. To dobrze, bo dzięki temu konstrukcja słuchawek jest wytrzymała i odporna na wyginanie, a przy okazji docisk jest odpowiednio duży i sprężysty.

MOCNA BATERIA

W przypadku słuchawek na Bluetooth zawsze w centrum zainteresowania jest kwestia pracy na baterii. Również w tej kwestii werdykt recenzentów jest pozytywny:

Producent deklaruje do dziesięciu godzin pracy na jednym, pełnym ładowaniu. W moich testach słuchawki Audictus Winner przy pełnej głośności wytrzymywały około 7,5 godziny, ale był to poziom decybeli, którego moje uszy by nie były w stanie znieść przez tak długi czas. Zazwyczaj słuchałem muzyki przez Bluetooth w okolicach połowy głośności – nawet ponad 9 godzin.

REKOMENDACJA

Podsumowując, redakcja Benchmark pozytywnie oceniła nasz produkt przyznając mu dwie rekomendacje: DOBRY PRODUKT oraz SUPER OPŁACALNOŚĆ

Słuchawki Audictus Winner za 149 zł oferują wygodną, solidną konstrukcję, łączność bezprzewodową Bluetooth z dobrą jakością dźwięku, łączność przewodową z jeszcze lepszą jakością dźwięku, wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych i przyciski do przełączania utworów, regulacji głośności i odbierania/kończenia połączeń głosowych.