W górach biega i słucha się najlepiej, czyli Audictus wspiera Biegi w Szczawnicy!

Sprawdź, czy warto słuchać muzyki w pracy!
17 kwietnia 2019
MANIFEST AUDICTUS
14 maja 2019

W górach biega i słucha się najlepiej, czyli Audictus wspiera Biegi w Szczawnicy!

Każdy miłośnik joggingu wie, że bieganie po górach to jest właśnie to! Skąd bierze się rosnące zainteresowanie biegami wysokogórskimi? I w jaki sposób Audictus zamierza pomóc uczestnikom Biegów w Szczawnicy poprawić ich wyniki? Zapraszamy do artykułu!

Nie chodzi tylko o czyste, rześkie powietrze, piękne widoki czy kontakt z przyrodą, ale przede wszystkim niesamowite wyzwanie. Bieg po równej powierzchni nie może się równać z mozolnym wspinaniem pod stromą górkę czy pokonywaniem innych charakterystycznych dla gór przeszkód. Gdy już jednak przezwycięży się własne słabości, poczucie dobrze wykonanej roboty daje niesamowitego kopa!

Dobry powód

Minus? Większość z nas mieszka niestety z dala od gór i skazana jest na zdecydowanie mniej atrakcyjne trasy. Bez wyraźnego powodu nikt nie wsiądzie w auto czy pociąg i nie pojedzie na południe Polski tylko po to, by zrobić dłuższą przebieżkę. Ale zaraz, przecież powód jest! Jak inaczej dojdziecie do formy przed Biegami w Szczawnicy?

Każdy znajdzie coś dla siebie

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2013 r. Biegi w Szczawnicy różnią się od innych tego typu zawodów tym, iż biegacze nie są ograniczeni do jednej trasy. Uczestnicy będą mogli wystartować m.in. w Chyżej Durbaszce (19,9 km) , Wielkiej Prehybie (43,3 km), Dzikim Groniu (64 km) czy Niepokornym Mnichu (97,2 km). Jest też Hardy Rolling – tu biegacze mają do pokonania zaledwie 10,9 km, ale za to w warunkach dających solidny wycisk.

Jak poprawić swoje wyniki

Jako jeden ze sponsorów imprezy, postanowiliśmy podejść odpowiedzialnie do naszego zadania i zapewnić uczestnikom nagrody adekwatne do rangi wydarzenia. Dlatego najlepsi biegacze mogą zgarnąć słuchawki Winner i Adrenaline 2.0, doskonale sprawdzające się w nawet najtrudniejszych warunkach. A że słuchanie muzyki wpływa pozytywnie na osiągane wyniki… Kolejną z nagród jest wytrzymała i pojemna torba Mover – dzięki niej będziesz mógł przenosić wygodnie i bezpiecznie sportową odzież i inne akcesoria.

Zawody Biegi w Szczawnicy odbędą się 27 kwietnia. To co, widzimy się na starcie?