PIERWSZY ROK JUŻ ZA NAMI

WRACAJ SILNIEJSZY I ZWYCIĘŻAJ!
15 listopada 2018
ZWYCIĘSTWO! AUDIOFANATYK REKOMENDUJE WINNER
18 grudnia 2018

Kiedy nasz marka debiutowała w październiku 2017, mieliśmy w sobie odrobinę niepewności, sporo adrenaliny, kilka oczekiwań i cały worek pomysłów i marzeń. Pierwszy rok minął nam jak niezapomniane wakacje, które ledwie się zaczynają, a już siedzisz w samolocie powrotnym. Czas leciał szybko, ale mieliśmy dużo pracy, jeszcze więcej nauki i pokaźną ilość dobrej zabawy. Pora, więc na małe podsumowanie.

Niezmiernie cieszy nas, że prze ten rok, nasze produkty zyskały duże grono sympatyków, czego dowodem są Wasze komentarze, opinie a także długi szereg recenzji i rekomendacji. Nasze produkty w sumie zdobyły prawie 30 tego typu wyróżnień, a to nie koniec testów.

Bardzo cenimy sobie Wasze komentarze, uwagi i sugestie, które nie pozostają nam obojętne. Zebrane doświadczenie przekuwamy teraz w prace nad nowymi projektami. Przykładem tego niech będzie praca nad modelem Adrenaline 2.0 – Który, powstał przy sporym udziale sugestii użytkowników i już niedługo będziemy mogli go oddać w Wasze ręce.
Coraz częściej widzimy Was i nasze słuchawki, na ulicach, na siłowniach na zawodach sportowych w sieci, gdzie dzielicie się swoimi pasjami, a my możemy podziwiać Wasze osiągnięcia.
Chcemy być bliżej Was i coraz częściej nam się to udaje. Chętnie wspieramy działania ludzi z pasjami, angażujemy się w wydarzenia sportowe i kulturalne. Nasze słuchawki były z Wami na licznych biegach, ulicznych, górskich i przeszkodowych, festiwalach muzycznych i eventach.

Pracujemy nad tym, aby w kolejnym roku, nasze grono ambasadorów było jeszcze większe i aby nie zabrakło naszej obecności, w kolejnych miejscach, na imprezach i tragach a naszych produktów w kolejnych sklepach, abyście mieli do nich jeszcze łatwiejszy dostęp.

Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce kolejny model słuchawek – Audictus Winner. W nowym roku z pewnością pojawi się jeszcze nie jedna nowość. Chcemy w dalszym ciągu dawać wam jak najwięcej adrenaliny i endorfin, abyście mogli realizować swoje marzenia, kreować i explorować, osiągać kolejne cele i jak najczęściej czuć się zwycięzcami.