STREFA CHILLOUT Z AUDICTUS NA POZNAŃSKA PIWNA MILA #4

FESTIWALE MUZYCZNE – DLACZEGO WARTO TAM BYĆ?
27 sierpnia 2018
WRACAJ SILNIEJSZY I ZWYCIĘŻAJ!
15 listopada 2018

Pasjonaci mają to do siebie, że często potrafią stworzyć, lub zorganizować coś nietypowego i jedynego w swoim rodzaju. Czymś takim jest bez wątpienia inicjatywa Poznańska Piwna Mila, której czwartą edycję postanowiliśmy wesprzeć.

Beer Mile to popularna formuła na całym świecie – gdzie zawodnicy oprócz przebiegnięcia dystansu mili (1609 m) muszą jeszcze pić po drodze piwo. Wersja stworzona przez organizatorów Poznańskiej Piwnej Mili ma to do siebie, że jest połączeniem ich dwóch pasji – biegania oraz piwa rzemieślniczego. Podczas tego biegu nie liczy się tylko wynik, ale przede wszystkim popularyzacja piwa rzemieślniczego, które swoją drogą przeżywa w Polsce renesans. Organizatorzy podkreślają również, że bieg ma być dla biegaczy odskocznią od codziennych treningów i ścigania się w zawodach, które niejednokrotnie bywają stresujące, a taki start po prostu pozwala „zresetować głowę” i w nietypowy sposób urozmaicić sezon. Nic dziwnego, ze frekwencja na biegach jest duża, a zawodnicy zawsze bardzo zadowoleni.

Audictus będzie obecny na imprezie w postaci naszej strefy chillout, gdzie biegacze i piwosze, będą mogli odpocząć, powymieniać się doświadczeniami i posłuchać muzyki i zapoznać się z ofertą Audictus, która również dla biegaczy ma sporo do zaoferowania. Dodatkowo dla najlepszych biegaczy ufundowaliśmy nagrody w postaci naszych słuchawek i voucherów.