Współpraca z LOFT Team Extreme

Rekomendacja od Gamedot
17 stycznia 2018
Rekomendacja od Benchmark
30 stycznia 2018

Oni są #Audicted, czyli o współpracy z LOFT Team Extreme

Lubimy poznawać ludzi, którzy odnajdują pasję w tym, co, na co dzień robią, takich, którzy wiedzą, że realizacja stawianych sobie celów, wymaga wytrwałości i sporo pracy. Cenimy wszystkich marzycieli, kreatorów, odkrywców oraz ludzi pozytywnie uzależnionych od adrenaliny – i to im dedykujemy nasze produkty. Chętnie też takich ludzi wspieramy.

Dlatego, kiedy poznaliśmy ludzi odpowiedzialnych za projekt LOFT TEAM EXTREME, szybko przekonaliśmy się, że warto podjąć z nimi współpracę. Projekt, o którym mowa, to grupa ludzi uprawiających amatorsko sport i trenujących na co dzień w klubie LOFT FITNES. Cała około 25 osobowa grupa podzielona jest na kilka sekcji: biegacze, triathloniści, biegi OCR oraz crossfit. Członkowie TEAMu nie tylko skupiają się na swoich docelowych konkurencjach, ale wspólnie starają się dbać o zrównoważony rozwój fizyczny, biorąc udział w różnych formach treningu oferowanych przez klub.

Wśród zawodników, nie brakuje również zdeklarowanych pasjonatów muzyki, którym zawsze na treningu czy zawodach towarzyszą ulubione kawałki oraz słuchawki (teraz już Audictus Endorphine). Zawodnicy są zatem #Audicted, czyli pozytywnie uzależnieni od tego, co jest również dla nas istotną wartością: od sportu, muzyki i endorfin.

Dzięki współpracy nawiązanej z LOFT TEAM EXTREME, Audictus będzie towarzyszył zawodnikom, jako partner w nadchodzącym sezonie. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju tych ambitnych ludzi i obserwować ich walkę o kolejne życiówki i rekordy.

Sekcja biegowa TEAMu ma w tym sezonie ambitny cel, jakim jest zdobycie Korony Półmaratonów Polskich. Życzymy im powodzenia i samych życiówek w rytmach ulubionej muzyki – my zatroszczymy się o odpowiednią jakość dźwięku w czasie tych zmagań.

Chcesz śledzić zmagania członków LOFT TEAM EXTREME? – Zajrzyj na ich profil na Facebooku