Rekomendacja od Gamedot

Recenzja od Stereo i Kolorowo
10 stycznia 2018
Współpraca z LOFT Team Extreme
24 stycznia 2018

Słuchawki Achiever podbijają polski rynek muzyczny! W sieci ukazała się kolejna bardzo pozytywna recenzja jednego z naszych sztandarowych modeli. Po zapoznaniu się z nią nie będziecie mieli żadnych wątpliwości co do tego, czy warto zainteresować się słuchawkami Audictus.

Światowa klasa

Recenzent przyznaje, że wszystkie produkty Audictus wyglądają po prostu obłędnie! Dodatkowo jakość wykonania słuchawek to „klasa światowa” – fenomenalny design udało się połączyć z konstrukcją z wysokiej jakości tworzywa ABS, aluminium i ekologicznej skóry.

W drogę!

Superlekkie i wygodne – te dwie cechy powtarzają się w niemal wszystkich recenzjach słuchawek Achiever. Tester portalu Gamedot także zwrócił uwagę na budowę urządzenia, chwaląc możliwość złożenia recenzowanego modelu na czas podróży – dzięki temu użytkownik zyskuje pewność, że jego słuchawki będą bezpieczne.

Idealne brzmienie

Kolejne bardzo pozytywne zaskoczenie związane jest z brzmieniem: to w słuchawkach Achiever jest dokładnie takie, jakie powinno być. Cytując redaktora z portalu Gamedot: „tony wysokie i niskie są mocne i żywe. Dźwięk jest mięsisty i taki, jaki być powinien. Charakterystyka brzmienia jest neutralna, dzięki czemu żadne tony nie górują nad innymi”. Czy musimy dodawać coś więcej?

Mocny, opłacalny, piękny

Po tylu komplementach werdykt mógł być tylko jeden: słuchawki Achiever uzyskały rekomendację za wygląd, jakość i opłacalność! Zapraszamy przy tym do zapoznania się z pełnym tekstem recenzji, umieszczonej na stronie: www.gamedot.pl